WARSAW 05:33 PM WARSAW 05:33 PM
GET IN TOUCH LDS Łazewski Depo & Partners LinkedIn
PL EN
PL EN
MENU

Kancelaria prawna
z ponad 25-letnim doświadczeniem

Początki kancelarii prawnej LDS Łazewski Depo i Wspólnicy sięgają roku 1995. Wtedy to w młodej polskiej gospodarce wolnorynkowej zaczęto stopniowo doceniać własność intelektualną jako ważne aktywo przedsiębiorstwa.

An interviewee describes the practice group as "super efficient, helpful, prompt and diligent" and values its "clear advice."

Chambers and Partners Europe Guide 2021

Zawsze uważaliśmy, że specjalizacja w dziedzinie własności intelektualnej oraz wyróżniająca się jakość usług to klucz do sukcesu.

Ta zasada sprawiła, że dziś nasza Kancelaria stanowi unikatową ofertę na polskim rynku usług prawnych: wysoce wyspecjalizowane i wszechstronne rozwiązanie w zakresie IP. Nasz sukces jest wynikiem pracy całego zespołu. W szczególność, filary naszego sukcesu zostały wzniesione przez Sławomirę Łazewską, Marka Łazewskiego, Michała Siciarka i Berenikę Depo.

Czytaj więcej

Optymalny poziom usług

By zaoferować naszym klientom optymalny poziom usług,
w naszej praktyce łączymy:

state ofthe art strategy synergy

Skoncentrowani na IP

Zawsze uważaliśmy, że wysokie wyspecjalizowanie w dziedzinie własności intelektualnej oraz wyróżniająca się jakość usług to klucz do sukcesu.

Dowiedz się więcej

EP Validation

LDS is your go to address whenever Poland is listed in your B1 publication.

LDS reinterpretation of the role of the modern patent agent creates added value for our clients. Your innovations excite us, and we are a reliable service provider and a trusted partner. You can always get a free estimate for European patent validation, even for last-minute filings.

Odkryj

Aktualności

01 / 06 / 2022

Marek Łazewski wybrany do Zarządu AIPPI Polska

Z radością informujemy, iż Marek Łazewski został wybrany do Zarządu AIPPI Polska podczas Walnego Zebrania Polskiej Grupy AIPPI, które odbyło się 26 maja 2022.

...

Z radością informujemy, iż Marek Łazewski został wybrany do Zarządu AIPPI Polska podczas Walnego Zebrania Polskiej Grupy AIPPI, które odbyło się 26 maja 2022.

20 / 04 / 2022

Kancelaria LDS rekomendowana w rankingu Legal 500 2022

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni naszym Klientom za ich referencje, dzięki którym kancelaria LDS została rekomendowana w najnowszym rankingu Legal 500!

Pełny ranking prezentuje...

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni naszym Klientom za ich referencje, dzięki którym kancelaria LDS została rekomendowana w najnowszym rankingu Legal 500!

Pełny ranking prezentujemy tutaj: https://www.legal500.com/c/poland/intellectual-property/

Indywidualnie w rankingu wyróżnieni zostali: Marek Łazewski, Michał Siciarek i Michał Rybarczyk: https://www.legal500.com/firms/14899-lds-lazewski-depo-partners/20089-warsaw-poland/#rankings

Gratulujemy!

 

12 / 04 / 2022

Sławomira Łazewska i Marek Łazewski zostali wyróżnieni przez Prezesa Rady Ministrów RP odznaką honorową „Za zasługi dla wynalazczości”

Z dumą informujemy, że dwoje z założycieli kancelarii Sławomira Łazewska i Marek Łazewski zostali wyróżnieni przez Prezesa Rady Ministrów RP odznaką honorową „Za zasługi dl...

Z dumą informujemy, że dwoje z założycieli kancelarii Sławomira Łazewska i Marek Łazewski zostali wyróżnieni przez Prezesa Rady Ministrów RP odznaką honorową „Za zasługi dla wynalazczości”. Odznakę wręczała Prezes Urzędu Patentowego RP Pani Edyta Demby-Siwek. Marek został wyróżniony w szczególności za jego pracę w reprezentowaniu Polski w licznych branżowych organizacji międzynarodowych. Sławomira Łazewska, emerytowany wspólnik LDS, w szczególności za swoją wieloletnią pracę Urzędzie Patentowym oraz w Komisji Odwoławczej Urzędu Patentowego.

Serdecznie gratulujemy!

23 / 03 / 2022

Ranking Chambers Europe 2022: LDS rekomendowana w Band 2

Ranking Chambers Europe 2022 jest już dostępny, z radością informujemy, iż kancelaria LDS została rekomendowana w Band 2 w kategorii Własność Intelektualna w Polsce. Dziękujemy ...

Ranking Chambers Europe 2022 jest już dostępny, z radością informujemy, iż kancelaria LDS została rekomendowana w Band 2 w kategorii Własność Intelektualna w Polsce. Dziękujemy wszystkim naszym klientom i recenzentom za tak znakomite opinie o naszej pracy! Cieszymy się również, że Marek Łazewski ponownie otrzymał rekomendację indywidualną. Gratulujemy!

Pełny ranking dostępny jest tutaj: https://chambers.com/legal-rankings/intellectual-property-poland-7:34:173:1

15 / 03 / 2022

Kancelaria LDS wyróżniona przez ranking WTR 1000 - the World's Leading Trademark Professionals 202

Z przyjemnością informujemy, że kancelaria LDS po raz kolejny została rekomendowana w najnowszym rankingu WTR 1000 – the World’s Leading Trademark Professionals 2022. LDS ...

Z przyjemnością informujemy, że kancelaria LDS po raz kolejny została rekomendowana w najnowszym rankingu WTR 1000 – the World’s Leading Trademark Professionals 2022. LDS została sklasyfikowana w kategorii Silver w zakresie enforcement i litigation, jak również w zakresie prosecution and strategy. Bardzo dziękujemy naszym Klientom i doceniamy czas, jaki poświęcili, aby rekomendować Kancelarię LDS!

Dodatkowo Marek Łazewski, Michał Siciarek i Krystyna Żurawska otrzymali indywidualne rekomendacje. Gratulujemy!

Pełen ranking dostępny jest tutaj: https://www.worldtrademarkreview.com/rankings/wtr-1000/profile/firm/lds-lazewski-depo-partners

Czytaj więcej